Malá kopaná

malá kopaná
Ready
Přejít na obsah

AKTUÁLNÍ ROČNÍK SOUTĚŽÍ MALÉ KOPANÉ  VÝSLEDKY A TABULKA 1. LIGY 12. ŘÍJNAVÝSLEDKY A TABULKA 2. LIGY 19. ŘÍJNAROZLOSOVÁNÍ 1. a 2. LIGY

Poslední aktualizace:
21.10. 13:30 OPRAVENY VÝSLEDKY A TABULKA 4. TURNAJE 2. LIGY - 19. X. '19

KOMISE MALÉ KOPANÉ OS ČUS PROSTĚJOVSKA PŘIPRAVILA NOVÉ OKRESNÍ SOUTĚŽE
MALÉ KOPANÉ OS ČUS PROSTĚJOVSKA 2019/20, 1. LIGU - 2. LIGU a POHÁR OS ĆUS PROSTĚJOVSKA

1. LIGA 3. TURNAJ 12. ŘÍJNA 2019 - 2. LIGA - 4. TURNAJ:  19. ŘÍJNA 2019

2. LIGU PO ČTVRTÉM TURNAJI (PŘED ZIMNÍ PŘESTÁVKOU)
VEDE
MEXIKO VÍCEMĚŘICE
(opravili jsme výsledek Mexiko - Dřevnovice na 5:0 - omluváme se)

1. LIGU PO TŘETÍM TURNAJI VEDE CHALOUPKA

VÝSLEDKY 1. LIGY >> ZDE << TABULKA PO TŘETÍM TURNAJI >>ZDE<<
VÝSLEDKY 2. LIGY >> ZDE << TABULKA PO ČTVRTÉM TURNAJI >>ZDE<<

ROZLOSOVÁNÍ **ICE* 1. LIGY >>ZDE<< *** 2. LIGY >>ZDE<<
DO SOUTĚŽÍ SE PŘIHLÁSILI
1. LIGA
MUŽSTVOhrací plocha
1.    TJ OrlI  Otinoves                         
2.    SK Tomek 99 Dobrochov
tráva   Dobrochov    
3.   SK Chaloupka Prostějov

4.    1.FC Laškov                             
umělka     Laškov             
5.    FC Daniel Prostějov                 

6.    SK Kobra Kobeřice                 
tráva    Kobeřice
7.    Gremio Prostějov
tráva  Vrbátky    
8.     FK Vrbátky
tráva  Vrbátky
2. LIGA
MUŽSTVOhrací plocha
1.     1. SK Dřevnovice                       
tráva i umělka Dřevnovice
2.     FC Juniors Hluchov
tráva   Hluchov   
3.     MK  Klopotovice
tráva   Klopotovice
4.     TJ Ohrozim                             
písek   Ohrozim
5.      SK Víceměřice –Mexiko
tráva    Víceměřice
6.    FC Béci Prostějov                
tartan   
U Kalicha PV
7.    FC Zavadilka
  
8.     Spojené  kluby  
       Čehovice-Hluchov
tráva i umělka
Upozornění:  Na umělkách lze hrát pouze v turfech nebo  v sálovkách (ale v těch to klouže).
PLAKÁTEK NA  MEXICO CUP 2019
JSME VYVĚSILI NA POSLEDNÍ CHVÍLI - TURNAJ PROBĚHL V SOBOTU 13. 7. ÚSPĚŠNĚ,
PODROBNOU ZPRÁVU VLADIMÍRA FIALKY, VÝSLEDKY A TABULKU  NAJDETE >>ZDE<<
LOŇSKÝ POHÁR >>ZDE<<
22. ČERVNA 2019 - FINÁLE
POHÁRU OKRESNÍHO SDRUŽENÍ ČUS PROSTĚJOVSKA

              SK TOMEK DOBROCHOV : SK DŘEVNOVICE                              
7 : 1 (4 :0)
NA HŘIŠTI V DŘEVNOVICÍCH
Foto: B. Krátký
IMG_1856.jpg
IMG_1861.jpg

Vítěz poháru - SK Tomek Dobrochov

IMG_1865.jpg
IMG_1858.jpg
Turnaj mezi vítěem 1. ligy a 2 ligy se odhrál na vzorně upraveném travnatém hřišti v Dřevnovicích. Poháry a ceny předal spolu se starostkou Dřevnovic Bohuslavou Charvátovou předseda OS ČUS Prostějovska Ing. Bohuslav Krátký. Utkání mělo bezproblémový průběh vysoké úrovně. (PK)
1. LIGA 2018/19

Vítěz 1. ligy 2018/19 - Dobrochov

IMG_1494.jpg

2. ORLI OTINOVES

mkIMG_0979.jpg

3. CHALOUPKA PROSTĚJOV

mkIMG_0977.jpg
DOBROCHOV před zimní přestávkou vedl 1. ligu
a tuto pozici obhájil i na jaře
na druhé místo se na jaře probojovali
Orli z Otinovse
Chaloupka je třetí

DŘEVNOVICE před zimní přestávkou vedly 2. ligu
a tuto pozici obhájily i na jaře
na druhé místo se na jaře probojovaly
spojené kluby Amatér Hluchov a Čehovice
Juniors Semos Hluchov je třetí


2. LIGA 2018/19

Vítěz 2. ligy 2018/19 - Dřevnovice

dřevnovice_IMG_1506.jpg

2. Amatér Hluchov+Čehovice

IMG_20190601_100001.jpg

3. Juniors Semos Hluchov

IMG_20190601_093208.jpg
1. LIGA PODZIM

1. SK TOMEK DOBROCHOV

IMG_1115.jpg

2. CHALOUPKA PROSTĚJOV

mkIMG_0977.jpg

3. ORLI OTINOVES

mkIMG_0979.jpg
DŘEVNOVICE před zimní přestávkou vedly 2. ligu
Bílý balet odstoupil!

DOBROCHOV před zimní přestávkou vedl 1. ligu
se stejným počtem bodů jako
druhá Chaloupka

2. LIGA PODZIM
Starší informace z malé kopané hledejte v archivu OS ČUS Prostějovska >>ZDE<<. A vůbec - stránky www.cuspv.cz pilně navštěvujte je to správný web pro bafuňáře!

Vytvořeno ve WebSite X5
STRÁNKY MALÉ KOPANÉ
NA PROSTĚJOVSKU

Stránky malé kopané na Prostějovsku, kterou organizuje komise malé kopané
Okresního sdružení České unie sportu Prostějovska (OS ČUS), vydává OS ČUS na subdoméně malakopana.cuspv.cz u společnosti Internet.cz..
Webmaster je tč. Boris Vystavěl: scs@cuspv.cz
Návrat na obsah